KONST / Litografier / Färglitografier 14043481
nr 1404 3481
Bengt Lindström
(1925-2008), Sverige
Färglitografier, 2 st, Signerad, numrerad 21/100. Motivet: 20x15, yttermått inklusive ram: 33x30 cm
Bengt Lindström, född 1925, död 2008, svensk målare och tecknare.
Utrop:
700 kr
Såld:
450 kr
måndag 21 juni 2021
kl 18:30:00
400 kr
400 kr
400 kr (Budbetjänt)
Bengt Lindström
Läs mer om Bengt Lindström